V košíku zatím nic není.

Hledáme posilu do Zahrady na niti, pro dlouhodobou spolupráci!

Jde o práci na cca 2 – 3 dny v týdnu (DPP nebo na IČ)

odměna hodinově (150 Kč/h)

místo: Školská 7, Praha 1

 

Požadavky: 

 

Náplň práce:

 

Hledáme člověka, který je manuálně zručný, protože většinu pracovní doby jde o výrobu kokedam a rostlinných aranží, tedy poměrně náročnou ruční práci, která se časem může stát monotonní!

Hledáme někoho kdo bude komunikativní a vstřícný k zákazníkům, kterým bude umět poradit s výběrem a pěstováním. Nemusíte znát všechny druhy pokojovek, stačí mít pro ně cit a mít zkušenosti s pěstováním, abyste mohli někomu poradit, např. jakou pokojovku umístit na konkrétní místo nebo co třeba dělá zákazník v pěstování špatně a proč se jeho rostlině nedaří.

Další náplní práce v Zahradě na niti je odbavování e-shopových objednávek, což obnáší pečlivost a pozornost při balení balíků a obsluhu systému v počítači, který není nijak složitý.

Hledáme kolegyni/kolegu, který bude spolehlivý, samostatný a bude dělat svojí práci rád a s nasazením. Někoho, kdo se nebojí manuální práce, rád vidí hmatatelné výsledky, preferuje malý kolektiv a chce odcházet domů s čistou hlavou.

 

Pokud vás nabídka oslovila, pošlete svoje CV a napište mi něco o sobě na lenka@zahradananiti.cz 

Budu se těšit na vaše e-maily, určitě každému odpovím, uzávěrka mailů je 20.1. tak mějte prosím strpení s odpovědí.

Zároveň prosím, pokud hledáte práci na plný úvazek, pouze krátkodobou brigádu nebo vaše časové možnosti neodpovídají poptávané pozici, je asi zbytečné na inzerát odpovídat. Poptávám opravdu to co je v požadavcích.

Děkuji za pochopení!

 

Lenka Hrubá